Akustinis vėdinimo difuzorius (universalus)

12,00 13,50 
Akustinis vėdinimo difuzorius. Universalus - tinkamas oro padavimui ir ištraukimui, metalinis. Komplekte su tvirtinimo žiedu. Tinka ir įtempiamoms luboms.

Difuzorius oro padavimui DVS-P

5,36 6,62 
Difuzorius
  • Plieniniai difuzoriai skirti oro padavimui
  • Difuzoriai dažyti baltai RAL9010
  • Komplektuojami su tvirtinimo žiedu

Difuzorius oro šalinimui DVS

5,36 6,62 
Difuzorius
  • Plieniniai difuzoriai skirti oro ištraukimui
  • Difuzoriai dažyti baltai RAL9010
  • Komplektuojami su tvirtinimo žiedu

Gipsinis kvadratinis priglaistomas difuzorius

58,00 59,00 
Gipsinis priglaistomas kvadratinis vėdinimo difuzorius. Universalus - tinkamas oro padavimui ir ištraukimui. Pagamintas iš gipso kompozito. Paviršiaus dangtelis tvirtinamas magnetais. Medžiaga pilnai įgėri vandeniui, šlifuojama, geras sukibimas su gipsu ir dažais. Antistatinis paviršius - nelimpa sausos dulkės.   Difuzorius balansuojamas papildomomis balansavimo sklendėmis. Galimi pajungimo diametrai: 100 mm, 125 mm. Spalva: balta. Difuzoriaus montavimo instrukciją rasite čia.

Priglaistomas gipsinis difuzorius APD

47,00 57,00 
Apvalaus plyšio priglaistomas difuzorius gali būti naudojamas tiek oro tiekimui, tiek oro šalinimui. Galima naudoti po kelis vienetus vienoje patalpoje. Kepurėlė tvirtinama trimis magnetais, kurių bendras atlaikomas svoris 9 kg. Galimi vieno ar dviejų sluoksnių gipso kartonui.

Vėdinimo difuzorius DAF (universalus)

26,00 29,00 
Vėdinimo difuzorius DAF su kanteliu, apvalus. Universalus - tinkamas oro padavimui ir ištraukimui, metalinis. Išorinis skersmuo 200 mm, su balansavimo sklende. Paviršiaus dangtelis tvirtinamas magnetais. Pagamintas iš nerūdijančio plieno, dažytas milteliniu būdu. Padengtas antibakteriniais dažais. Nekeičia spalvos, lengva priežiūra. Galimi pajungimo diametrai: 100 mm, 125 mm. Spalva: balta (RAL9016). Tinka ir įtempiamoms luboms.

Vėdinimo difuzorius juodas (universalus)

32,00 
Vėdinimo difuzorius lygiu fasadu. Universalus - tinkamas oro padavimui ir ištraukimui. Komplekte su tvirtinimo žiedu. Pagamintas iš nerūdijančio plieno, dažytas milteliniu būdu. Padengtas antibakteriniais dažais.   Nekeičia spalvos, lengva priežiūra. Minimalistinės formos, įsilieja bet kuriame interjere. Galimi pajungimo diametrai: 125 mm. Spalva: juoda. Tinka ir įtempiamoms luboms.