Bortelių įrengimas, gerbūvio darbai

Trinkelių įrengimas Vilniuje

Mūsų trinkelių klojėjai - tai kvalifikuoti savo srities specialistai, o daugiau nei 10 metų patirtis leidžia nepriekaištingai, ir per trumpiausią laikotarpį, atlikti Jūsų sumanymus . Taip pat galime patarti medžiagų pasirinkime ir kitais įrengimo klausimais.
Klojame įvairių rūšių trinkeles, įrenginėjame kelio ir vejos bortelius, betonuojame laiptus, paruošiame pagrindus (smėlio, skaldos ir atsijų sluoksnių įrengimas). Darome drenažinė sistemą sklypui.

Kontaktas

01.

Trinkelių klojimas

Trinkelių klojimas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Greitai ir kokybiškai atliekame pagrindo paruošimo ir trinkelių klojimo darbus. Klojame betoninės, granitinės ir klinkerinės trinkelės. Dirbame su savo arba užsakovo medžiagomis. 

02.

Bortelių įrengimas

Įvairių tipų bortelių įrengimas

Įrenginėjame įvažiavimo bortus, vejos betoninius bortelius, plastikinius, R formos, įvairių betoninių bordiūrų ant betoninio pagrindo įrengimas, Kraštinių betonavimas. 

Kontaktas
Trinkele paprasta
capucino trinkele
moderni trinkele antracit
trinkele siaura oranzine
Trinkele 30x30
Trinkele kvadratas 30x30

03.

Drenažas, Lietaus nuvedimas

Visi drenažo įrengimo darbai

Mūsų specialistai įrengs drenažo sistemą, kuri efektyviai nusausins plotą, pašalins vandens perteklių sklype. Tai yra būtinas dalykas, norint paruošti sklypą aplinkos tvarkymui.

Atliekame šiuos darbus: sklypo drenažas, pamatų drenažas, lietaus surinkimo sistema. 

Drenazine sistema
Laiptų betonavimas

04.

Betonavimo darbai

Visi betonavimo darbai

Betonuojame aikštelės, lauko laiptus, liejame pamatus tvorai, bei atliekame kitus betonavimo darbus pagal kliento pageidavimus ir norus. 

05.

Mūsų klientai

džiaugiasi laiku atliktais
darbais